top of page
kaugülevaatus tööriistad.jpeg

KAUGÜLEVAATUS

3. 

Teostame ülevaatuse videosilla abil ning saadame töö tulemused

2. 

Kontrollime dokumentsiooni ja saadame hinnapakkumise

Milliseid töövahendeid on mul kaugülevaatuseks vaja?

Kindlasti on vaja: nutitelefoni, mõõdulinti ja taskulampi

Vaja võib minna ka: kruvikeerajat, näpitsaid, kaitseprille ja kipsisaagi

Millised dokumendid tuleb tuleohutusauditi jaoks esitada?

1. Hoone ehitusprojekt (viimane mõõdistusprojekt),

2. Kehtiv korstnapühkimise akt, 

3. Elektripaigaldise audit,

4. Tahkekütteseadmete olemasolul ka vastavate seadmete passid. Juhul kui need dokumendid puuduvad, on vaja teostada lisaks küttesüsteemi ekspertiis.

Millised dokumendid tuleb küttesüsteemi ekspertiisi jaoks esitada?

1. Olemasolevad küttekolde ehitusdokumendid (paigalduse akt või pass)

2. Hoone korruste plaanid, kus on näha küttekehade asukohad

3. Korstnapühkimise akt. Juhul, kui puudub kehtiv korstnapühkimise akt pakume kontaktivaba korstnapühkimise teenust. Küsi meilt lisa.

Palju maksab kaugülevaatus videosilla abil?​​

Kaugülevaatuse hind on meie tavapärastest hindadest soodsam, kuna ekspert ei pea objektile kohale sõitma. Täpne hind aga kujuneb objekti suurusest ning konkreetse töö mahust, selleks küsi meilt pakkumist.

Millal ülevaatus toimub?

Kui pakkumise jaoks vajalikud dokumendid oleme kätte saanud, koostame kuni paari päeva jooksul hinnapakkumise. Kui kinnitad pakkumise, saame teha ettepaneku kaugülevaatuse ajaks. Tihtipeale on võimalik ülevaatuse aeg saada juba samal nädalal.

Kui palju pean endale ülevaatuseks aega varuma? 

Videosilla teel ülevaade kestab olenevalt objekti suurusest ca 30-40min. Peale ülevaatust saadab tuleohutusekspert vajadusel täiendavad küsimused ning päringu täiendavate piltide jaoks. Olenevalt olukorrast võib küsimustele vastamine ja piltide tegemine sinu jaoks võtta lisaks kuni 1h aega. 

 

Tuleohutusaudit ei sisalda küttekollete ekspertiisi, mistõttu tuleks eelnevalt veenduda, et hoones olevatel küttekehadel on olemas vastav dokumentatsioon (tootjapoolne küttekeha pass, sertifikaat, kaetud tööde akt paigaldajalt). Kui nimetatud dokumendid puuduvad, teostame lisaks ka küttesüsteemi ekspertiisi.

Loe lisaks:

TULEOHUTUSAUDIT - mis see on ja milleks on seda vaja?

KÜTTESÜSTEEMI EKSPERTIIS - mis see on ja milleks on seda vaja?

Oleme teie usaldusväärne partner tuleohutuses

Tulipunane OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte mis pakub alates aastast 2012 tuleohutusteenuseid. Meie põhiliseks tegevusalaks on erinevate tuleohutuslahenduste väljatöötamine projekteerimis- ja ehitusfaasis. 

Meie tugevuseks on kogenud spetsialistid tuleohutuse valdkonnast, kes leiavad mõistliku lahenduse ka kõige keerulisemas olukorras.

bottom of page